Široka paleta dejavnosti Vzpostavite boljšo ekipo!

Za vzpostavitev enotne, učinkovite in strokovne prodajne ekipe marketinška sekcija v začetku leta 2022 izvaja vrsto aktivnosti. Upamo, da bodo te aktivnosti poglobile vez med člani, povečale delovno usposobljenost ekipe in aktivirale toplejše delovno vzdušje. pisarne.

As profesionalni proizvajalec koncentratorjev kisika,AngelBiss je posvečen zagotavljanju najboljših izdelkov in storitev za svoje globalne stranke.Da bi dosegli vizijo, bi bile različne aktivnosti prvi korak k izboljšanju naše ekipe.

Jutranje igre

Naši člani za začetek izmenično vodijo majhno igro.V preteklosti smo bili v službi pogosto zaposleni in včasih morda prezremo dobro komunikacijo drug z drugim.Smešna igra zmanjša razdaljo med nami in nam izboljša razpoloženje.Vsi se počutijo srečne in začenjajo nov dan!

Skupna raba in razprava

V sredo si bodo člani ogledali kratek video o predstavitvi izdelka in postavili razpravo na isto temo.Med vsakodnevnim delom se lahko naš prodajalec včasih sreča z nekaterimi težavami, ker ne zna jasno in izčrpno predstaviti izdelek ali kritične točke strankam.Ta dejavnost pomaga ekipi, da se nauči in razume dober način reševanja težav.

delatiVaja

V pisarni večino časa naši zaposleni sedijo pred računalniki, kar vodi v pomanjkanje vadbe.Za ohranjanje udobne telesne kondicije članov nam lahko desetminutna vadba pomaga, da ostanemo v zdravem stanju pri vsakodnevnem delu.Poleg tega ob zimskih olimpijskih igrah v Pekingu pozivamo našo ekipo, da takšno vadbo ohranimo na dolgi rok.

 

Te dejavnosti bodo naredile razliko za našo marketinško ekipo.Najprej se bomo bolje seznanili in bolje sodelovali.Drugič, naše sposobnosti, kot so komunikacija, razumevanje, sodelovanje, se bodo dobro izboljšale.Izkoristite akcije, saj bo naša predstavitev izdelka bolj privlačna in profesionalna, zato verjamemo, da bo prodajna ekipa postala bolj samozavestna, da bo našim strankam nudila boljše predprodajne ali poprodajne storitve.Nenazadnje bo poskrbelo za boljše delovno vzdušjessmo bolj aktivni v vsakdanjem življenju.

Kot proizvajalecmedicinski oksigenator, AngelBiss upa, da se lahko vse naše osebje potrudijo po najboljših močeh, da zagotovijo visokokakovosten izdelek in vrhunsko storitev za vsako stranko.Več o nas s klikomhttps://www.angelbisshealthcare.com/


Čas objave: 21. februar 2022